IKT õpilased käisid PipeDrive’is õppekäigul

Postitatud 11. detsember 2019

5. detsembril 2019 külastasid KD19, VS19 ja VSo19 õpperühmad ettevõtte PipeDrive hubast kontorit Tartu kesklinnas. Õpilased said tutvuda, kuidas käib töö edukas tarkvara arendusega tegelevas ettevõttes.

PipeDrive arendab kliendisuhete haldamise tööriista (CRM) ja omab 9 kontorit üle maailma, millest 2 Eestis - Tallinnas ja Tartus. Tartu esindajad Jörgen Kursk ja Martin Aun rääkisid külalistele oma ettevõtte ajaloost, töö struktuurist, võimalustest, arengust, vabast ajast ning tutvustasid ka oma väikest Tartu kontorit. Töötajatele on kasutada mängukonsoolid, uus saun, pehmed diivanid. Sihikindel meeskond leiab, vaatamata pakutud mugavustele, tasakaalu vaba aja, pere ja töö vahel ning hoiab edu latti kõrgel.

Lähitulevikus kolib PipeDrive uude kontorisse Emajõe kaldale kerkivas ärihoones, kus on rohkem ruumi ettevõtte kasvavale meeskonnale. Külalised IKT osakonnast loodavad, et uues kontoris leidub ruumi ka neile.

Samal ajal külastasid IS19 õpilased Playtechi Tartu kontorit. Õppekäigu eesmärgiks oli ettevõttega lähemalt tutvuda ja korra oma silmaga Playtechi töökeskkonda piiluda.

Lisainfo:
Taissia George
KD19 õpilane

Kommenteeri postitust


Lubatud HTML märgistused: <a><br><strong><b><em><i><blockquote><code><ul><ol><li><del>