Tartu Kutsehariduskeskuse võistkonnad noppisid Eesti ettevõtlusoskuste kutsemeistrivõistlustelt kaksikvõidu!

Postitatud 10. veebruar 2020

8.–9. veebruaril toimusid Rocca al Mare keskuses Eesti esimesed kutsekoolide ettevõtlusoskuste kutsemeistrivõistlused. Kaksikvõidu tõid koju Tartu Kutsehariduskeskuse õpilased. Esikoha võitsid Sandra Sepp ja Frank Karro ning teisele kohale tulid Aire Pruus ja Robert Trummal.

Võistlejad pidid kahe võistluspäeva jooksul demonstreerima oma oskusi ideede arendamisest kuni prototüübini välja. Ettevõtlusõpetaja Tiina Aidniku sõnul oli võistluses keerukaid kohti küll, millest meie võistlejad edukalt välja tulid ja oma paremust näitasid. „Kui pandi lauale Lean Canvase ärimudeli lõuend, siis sellega said meie noored hästi hakkama ning finantsid, millega üldiselt vähem tegeleti, olid võitjatel läbi mõeldud,“ tutvustas ta edufaktoreid. Võidutiimi liige Frank Karro, kes muidu õpib IT-d, lisas, et kõige keerulisem oli hoida fookust, mitte lauiali valguda. „Meie tiimile tõi edu omavaheline sümbioos ja hea hommikusöök,“ lisas ta.

Võistluse võitnud tiim saab võimaluse esindada Eestit Euroskills 2020 võistlusel Austrias.

Loe rohkem: https://khk.ee/tartu-kutsehariduskeskuse-voistkonnad-noppisid-eesti-ettevotlusoskuste-kutsemeistrivoistlustelt-kaksikvoidu/

Kommenteeri postitust


Lubatud HTML märgistused: <a><br><strong><b><em><i><blockquote><code><ul><ol><li><del>