Õpilaste ja ettevõtte koostööst sündis interaktiivne infotahvel.

Postitatud 23. mai 2020

Sellest nädalast ootab Kopli õppehoone 4. korrusel kasutajaid interaktiivne infotahvel, mille sisu on otsast lõpuni valminud meie IT-kooli õpilaste poolt ning kesta andis testimiseks 2018. aasta koostööpartneriks tunnistatud Astro Baltics OÜ.

Infotahvel tutvustab koolis õpetatavaid IT-erialasid ja jagab osakonna infot, ent siit võib leida ka õpilaste töid ja edulugusid või piiluda, mis parasjagu lõunamenüüs on.

Meeskonnatöö ja projektijuhtimise ainest alanud ettevõtmise algus ja lõpp jäid erinevatesse õppeaastatesse ning selles said kaasa lüüa mitme õpperühma õpilased. „Soovisime oma meeskonnaga võtta ette kasutajakogemuse disainiga seotud projekti. Osakonna poolt välja pakutud infotahvli mõte sai õpilaste seas positiivset tagasisidet, mille põhjal asusime tegutsema,“ selgitab projekti vedanud KD18 õpilane Saskia Baltin.  Esmalt loodi tahvlile paberprototüüp, mida testiti ning seejärel valmis juba koodis kirjutatud prototüüp. Sügisel loodi tootedisaini ja -arenduse ainete raames tahvlile disain ning alates oktoobrist on arendusmeeskond tegelenud infotahvli välja arendamisega.

Loe pikemat artiklit siit!

Kommenteeri postitust


Lubatud HTML märgistused: <a><br><strong><b><em><i><blockquote><code><ul><ol><li><del>